[صفحه اصلی ]   [Archive] [ English ]  
:: صفحه اصلي :: درباره نشريه :: آخرين شماره :: مقالات پذیرفته شده :: تمام شماره‌ها :: جستجو :: ثبت نام :: ارسال مقاله :: تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
اطلاعات نشریه::
آرشیو مجله و مقالات::
برای نویسندگان::
برای داوران::
ثبت نام و اشتراک::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
بایگانی مقالات زیر چاپ::
نمایه ها::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
ثبت شده در کراس رف

AWT IMAGE

..
:: درباره نشریه ::

 فصلنامه علمی پژوهشی در بهداشت محیط که توسط دانشگاه علوم پزشکی البرز منتشر می شود مقالاتی را که در زمینه های مرتبط با اثرات عوامل محیطی بر بهداشت و سلامت انسان تألیف شده است منتشر می کند که مهمترین زمینه های آن به شرح ذیل است:

شناسایی و کنترل آلاینده های محیط، محیط زیست طبیعی و انسانی و سلامت، اپیدمیولوژی محیط ، سم شناسی محیط، موادسرطان زا و جهش زای محیط، ارزیابی و مدیریت مخاطرات بهداشتی و اکولوژیکی ، سیستم ها و فناوری های کنترل آلودگی های محیط، مدیریت مواد زائد خطرناک و سمی، مدیریت محیط زیست بمنظور کنترل ناقلین، بهداشت و ایمنی مواد غذایی، بهداشت محیط در حوادث و بلایا، جنبه های روانشناسی و جامعه شناسی بهداشت محیط، حقوق و اخلاق محیط زیست.

مخاطبین نشریه: متخصصین و کارشناسان بهداشت محیط کشور و سایر رشته‌های مرتبط

فرآیند چاپ مقالات: فرایند دریافت و ارسال مقاله برای داوران، دریافت پاسخ داوران و اعلام به نویسنده مسئول، بطور متوسط دو ماه به طول می انجامد (این زمان گاها می تواند کمتر و یا بیشتر باشد)، نظرات داوران از طریق سامانه و ایمیل برای نویسنده مسئول مقاله ارسال خواهند شد و نویسنده موظف است حداکثر تا دو هفته مقاله اصلاح شده به انضمام فایل پاسخ به داوران را در سامانه بارگذاری کند. مقاله جهت داوری مجدد برای داوران ارسال می شود و تنها در صورت تایید انجام اصلاحات، در نوبت چاپ قرار می گیرد، اما اگر ایرادات داوران در حد اصلاح نوشتاری و ویرایش جملات باشند ویراستار نشریه خود بر اعمال اصلاحات توسط نویسنده نظارت خواهد کرد و مقاله مجددا برای داوران ارسال نخواهد شد. تاخیر نویسندگان در هر مرحله و عدم پاسخگویی آنان،  به منزله انصراف ایشان از چاپ مقاله خواهد بود.
*در صورتیکه نویسنده نیاز به زمان بیشتر جهت پاسخگویی به سوالات داشته باشد می بایست موضوع را از طریق آدرس ایمیل: jehe.alborzgmail.com به اطلاع مسئولین مجله برساند.
*لازم است کلیه نویسندگان محترم قبل از آپلود مقاله خود، متن "راهنمای نویسندگان "را با دقت مطالعه نمایند، درصورت عدم انطباق دقیق نحوه چیدمان چکیده، متن و منابع مقاله با راهنمای نویسندگان، مقاله در بازبینی اولیه شورای سردبیری مطرح نشده و بعد از اطلاع به نویسنده مسئول از طریق سامانه، بایگانی خواهد شد.

رعایت اصول اخلاقی در مقاله: اصول اخلاقی در تحقیقات رعایت گردد (بیماران باید با آگاهی و رضایت کامل در مطالعه شرکت داده شوند و عکسهای مربوطه باید فاقد اسم آنها و با استتار چشمها باشد) و سیاست انتقال حق مولف و مجوز آن الزامی می باشد. در صورت کار با حیوانات آزمایشگاهی قوانین مراقبت و استفاده از حیوانات آزمایشگاهی رعایت شود.

مدیران و مسئولین:

صاحب امتیاز: دانشگاه علوم پزشکی البرز، گروه مهندسی بهداشت محیط
مدیر مسئول: دکتر محمد نوری سپهر (استاد گروه مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی البرز)
سردبیر: دکتر مصطفی قربانی(دانشیار گروه اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی البرز)
مدیر داخلی و ویراستار علمی: دکتر محمد درویش متولی(استادیار گروه مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی البرز)
ویراستار علمی: دکتر بابک کاکاوندی(استادیار گروه مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی البرز)

شماره شاپای چاپی: ۳۲۱۱-۲۳۸۳
شماره شاپای الکترونیکی:۴۲۳۹-۲۵۸۸

دفعات مشاهده: 18939 بار   |   دفعات چاپ: 958 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
مجله مهندسی بهداشت محیط Journal of Environmental Health Enginering
Persian site map - English site map - Created in 0.04 seconds with 43 queries by YEKTAWEB 4652